כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

תחפושות לפורים – כך תגשימו כל חלום לילדיכם

תחפושות לפורים – כך תגשימו כל חלום לילדיכם

פורים הוא מהחגים האהובים על ילדים, מבוגרים ואנשים בכל גיל ומכל מקום בישראל. חג פורים נותן לנו הזדמנות להגשים כל חלום שעולה על דעתינו, בין אם הוא מופרע או שונה מהנורמה ובין הוא כרוך בתחפושת נסיכה או מלך הילדים. בחג זה תוכלו להיות מי שאתם רוצים ליום אחד וכל זאת מבלי שאף אחד ישאל שאלות מוזרות או ירים גבה.

בפורים אנו נצבע את השיער, נשים איפור מוגזם ונתקשט באקססוריז צבעוני לפורים. ילדים בדרך כללל יבחרו להתחפש לדמות הנערצת עליהם או לתחפושת גיבורי העל האהובים עליהם, או כל חלום שעולה על הדמיון. כך הילדים מרגישים שהם מגשימים את עצמם ונוצרת אינטרקציה חיובים עם הדמות שאליה הם התחפשו.

מדוע אנו חוגגים את פורים?

בחג פורים אנו נוהגים להתחפש מכמה סיבות והדבר נובע ממסורת עתיקת שנים הכתובה במגילת אסתר: על פי מגילת אסתר, החג נקרא על שום ה"פור" אשר הטיל המן בכדי לקבוע את היום שבו יבוצע הטבח ביהודים. בעקבות רצף אירועים שונים המתוארים במגילה, התהפך הגלגל כנגד הפרסים ובזכות אסתר סוכלה מזימתו של המן והיהודים הם שהרגו באותו יום באויביהם.

כך התגלגלו מצוות החג וכיום הן כוללות את קריאת מגילת אסתר, נתינת מתנות וצדקה לעניים, נתינת משלוחי מנות לחברים ומשפחהאיש לרעהו וסעודת פורים שבה מקובל להשתכר "עד-דְלֹא-ידע". החג מצטיין במאפייני השמחה שבו, לבישת תחפושות ומסכות, בדחנות והרעשה ברעשנים.

הצורך להסתיר את הזהות היהודית בגולה בדיוק כפי שאסתר נאלצה להסתיר את יהדותה כשהגיעה אל אחשוורוש, הוא זה שהוביל למסורת ההתחפשות אשר עברה באב לבן במסורת היהודית.

חשוב לדעת כי עניין התחפושות אינו שייך רק ליהודים או ספציפית לחג פורים. היהדות הושפעה רבות מן הנצרות של אותה תקופה ובמקומות שונים בעולם היה נהוג להתחפש למטרות שונות. פעולת ההתחפשות שימשה בעיקר כמסווה או כמתקפה במטרה להונות את האוייב וכך להביסו. תפקיד חשוב ונוסף שיש להתחפשות, הוא לשם הנאה וחגיגה הנהוגה כבר מאות שנים בהיסטוריה ושימשה בעיקר ללבוש מסיכות צבעוניות בנשפים ואירועים מיוחדים ולשתות עד לא ידע.

משמעות ההתחפשות עבור ילדים

לבחור תחפושות לפורים עבור ילדים היא עיניין רציני ביותר שייזכר אצלם לדורות. ילדים והורים מתחים לחשוב על התחפושת לפורים כבר חודשים מראש ומצפים בהתרגשות לחג הפורים שיביא עליהם את החלום שבנו לעצמם. לכן, נוצרו במשך השנים תחרות תחפושות שמרגש מאוד את הילדים, פעילויות כייפיות ותהלוכות כמו העלאידע הסובבות בכל רחבי העיר ומציגות את התחפושות הטובות ביותר לראווה.

לכן, ילדים ואנשים רבים מוצאים עצמם משקיעים רבות בבחירת התחפושת ומגיעים לחגיגה שבחרו עם דמות שהם נכנסים אליה. או במילים אחרות – קורס משחק בחינם והכל נוצר מהאינטואיטיביות של לשים על עצמכם תחפשות. אף אחד לא צריך לביים אתכם, השחקן נמצא בתוככם.

היו מי שאתם רוצים ליום אחד!

אצלנו באימפריית הצעצועים תוכלו למצא מגוון עצום של מאות תחפושות לילדים ותחפושות למבוגרים בכל מידה ולכל גיל. תחפושת נסיכה, תחפושת דרקון, תחפושת גיבורי על, ועוד תחפושות רבות שיגרמו לכם להיות מי שאתם רוצים באמת ליום אחד. אל תשכחו ביום זה הכל מותר ומקובל. תוכלו להתחפש לתינוק, לגיבור או אפילו לתחפושת ליצן או תחפשות ערפד. תחפשות לנשים הן רבות ומגוונות ותוכלו לבחור האם להיות בתחפושת של חיילת מארינס, תחפושת פיראטית, תחפושת מכשפה או תחפשות פיה. ישנן נשים שינצלו את ההזדמנות להוציא קצת את את החושניות והסקסיות שיש בהן ויבחרו תחפושות פרובוקטיביות ויבליטו את מה שמוצנע ביום יום שלהן. הכל מותר ואין חוקין בחג הזה! לכן, אנו ממליצים לכם/ן לנצל את ההזדמנות להיות מי שאתם רוצים באמת ולא לדפוק חשבון, כי אחרי שיעבור פורים תחזרו מיד לחיים השגרתיים שלכם

לסיכום פורים

עד כה הבנו כי ההתחפשות היא דרך לפורקן ולשבירת שגרה יומיומית. עבור ילדיכם פורים הוא גם הזדמנות מצויינת לפיתוח הדמיון והתקשורת החברתית. יש להם את ההזדמנות להיות מישהו/י אחר/ת ללא ביקורת עצמית וללא פחד מביקורת חברתית. אנו ממליצים שלא משנה באיזו תחפושת תבחרו, עשו לעמיכם טובה והקפידו לצאת מהדמות היומיומית שלכם, אל תדאגו אחרי היומיים של פורים הכל עובר ותחזרו מיד לשגרת חייכם וכך גם ילדיכם.

אימפריית הצעצועים – תנו לנו לדאוג לשקט של הילדים שלכם

כתובת: רחוב הבנים 10, הוד השרון

טלפון: 053-7207309

וואצאפ: 053-7207309

דוא"ל: toysempireil@gmail.com

אתר: www.toys-empire.co.il

צעצועון תל מונד

צעצועון הוד השרון

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים