כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו

המתיישבים של קטאן - משחק קופסה הפופולרי העולם

המתיישבים של קטאן - משחק קופסה הפופולרי העולם

המתיישבים של קטאן הינו אחד ממשחקי הלוח הנפוצים ביותר בעולם, המשחק תפס תאוצה רבה בזמן משבר הקורונה, שכן זהו משחק קופסא משפחתי מאוד קל ללמידה ומתאים לטווח גילאים מאוד רחב. בנוסף, המשחק הוא מרובה משתתפים, כך שכל משפחה וכל קבוצת חברים יכולים לשחק אותו ולהינות ממנו. המיומנויות הנדרשות במתיישבים של קטאן הן חשיבה אסטרטגית לאורך כל המשחק, ניהול משאבים נכון ויכולת מסחר בניהול משא ומתן בעסקאות שונות. זהו האלמנט הכי אינטראקטיבי במשחק וזה מה שמייצר דינמיקה בין המשתתפים במשחק.

אז איך משחקים?
מטרת המשחק היא מאוד פשוטה וקלה להבנה - להתיישב באי קטאן ולהשתמש כמה שיותר בניצול המשאבים שהשחקנים מקבלים תוך כדי המשחק, כך כל שחקן מתקדם במשחק ומתפתח. ניתן לעשות זאת על ידי בניית יישובים, ערים, דרכים, קלפי פיתוח ועוד שלל הרחבות כמו אבירים, שודדים וכו' אשר הופכים את המשחק למאוד מורכב ודורש מהשחקנים להיות בעלי יכולת בניה אסטרטגית ויצירתית לאורך כל המשחק.

עם כל הכבוד למשחקי במחשב (ויש כבוד), משחקי הקופסה הינם הדרך הטובה ביותר להתפתח אסטרטגית ויצירתית וגם להעביר את הזמן עם חברים, משפחה או שחקנים חיצוניים המשתתפים בתחרויות.

המתיישבים של קטאן – קצת היסטוריה

זהו משחק לוח שהומצא באמצע שנות ה-90 וכבר קרוב מאוד לתפוס את מקומו הנכבד של המונופול כמלך הבלתי מעורער של משחקי הקופסא. בארץ יש עשרות אלפי שחקני קטאן שחלקם מקצוענים המשתתפים בתחרויות בינלאומיות. בעולם כבר הכריזו על רנסנס משחקי הלוח שהביא עימו המשחק ועל כך שבזכות "המתיישבים של קטאן" חלה בעולם תנופה עצומה במשחקי הקופסא האחרים וכולם הראו מגמת עליה משמעותית בעשורים האחרונות.

קטאן הוא משחק לוח מז'אנר היורוגיימס. מי שיצר אותו הוא קלאוס טיובר, בעל מעבדת שיניים שירש מאביו וכן בעל חיבה מוגזמת למשחקי קופסא ולדמויות של חיילים רומאים או וויקינגים. בשנות ה־ 90 טיובר התקשה להחזיק את עסקיו הקודמים וביקש לשעשע את אשתו ובניו בזמן הפנוי שהיה לא. כך הפכו אישתו וילדיו לנסיינים הראשונים של המתיישבים של קטאן. כך הוא מצא מפלט מצרותיו בתחביב האהוב עליו - תכנון משחקי לוח.

קטאן הופץ לראשונה ב-1995 ומאז תורגם ל-35 שפות ונמכר בעשרות מיליוני עותקים בעולם. המשחק הגיע לישראל בשנת 2008 וידוע כי מכירות השמחק עולות בכל שנה. זהו נתון מדהים עבור משחקי קופסא שלרוב נתונים לשלל טרנדים ואופנות ואורך החיים שלהם הוא נורא קצר בד"כ.

ומה כיום?

קטאן כיום הוא לא רק משחק שנמכר במיליונים. יש גם מגעים בלתי פוסקים בכדי להפוך אותו לסרט קולנוע או סדרה, וגם גרסת מציאות מדומה של המשחק נמצאת בפיתוחה של אוקולוס – חברת ה-vr הגדולה בעולם כיום. טיובר כיום שולט על אימפריה עצומה המוערכת בעשרות מיליוני דולרים שאותה הוא מנהל עם ילדיו. קטאן הפך לתופעה מפלצתית בעשורים האחרונים וכל הרחבה חדשה שיוצא למשחק הופכת את המשחק למתוחכם יותר ומורכב יותר, כך שהמשחק הוא בעצם אינסופי ומתפתח כל הזמן לאורך ההיסטוריה.

מטרת המשחק

מטרת המשחק היא די ברורה וקלה להבנה: מי שצובר ראשון 10 נקודות הוא זה שמנצח את המשחק. הדרך לצבור נקודות היא: כל יישוב שווה נקודה, עיר שתיים, הדרך הארוכה ביותר שזה אומר, רצף של לפחות 5 דרכים לפחות, שווה שתי נקודות. צבא הכי גדול, שזה אומר: לפחות שלושה חיילים פעילים שווה שתי נקודות. ואחרון חביב, קלף אשר שווה נקודה המסתתר בין כל קלפי הפיתוח. הראשון שמגיע לעשר נקודות מנצח.

המותגים שלנו
חנות צעצועים לילדים - חנות משחקים במחירים אטרקטיבים

*** מעל 300 ש"ח משלוח חינם ***

אימפריית הצעצועים הוקמה במטרה להוזיל את עלויות מוצרי הילדים בישראל. בין מוצרינו תוכלו למצא מגוון עצום של מוצרים לילדים ובני נוער כגון: צעצועים, משחקי הרכבה, משחקי חשיבה, משחקי עץ, מכוניות לילדים, משחקי התפתחות לתינוקות ופעוטות, משחקים לחצר ולבית, תחפושות לפורים, משחקים לתינוקות ופעוטות, משחקי קופסא לילדים ועוד כל משחק או מוצר שעולה על רוחכם.

מטרתינו היא להפוך את תהליך הרכישה לחוויה פשוטה וידידותית המאפשרת רכישת מוצרים גם למי שאינו מתמצא בקניות אונליין באינטרנט. לצד החנות הוירטואלית שלנו, אימפריית הצעצועים מחזיקה בבעלות חנות פיזית בשם צעצועון הנמצאת ברחוב הבנים ,10 הוד השרון וזאת בכדי לתת מענה אנושי לכל בעיה שתתקלו בה.

כל הזכויות שמורות לאתר "אימפריית הצעצועים"

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים