כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

משחקי קופסא - פעילות מגבשת לכל המשפחה

ישנה סטיגמה כי משחקי קופסא הם בהכרח משחק ילדים. כיום ידוע כי מאמני מוח ומומחי זיכרון וחשיבה נותנים תשומת לב מרובה בשנים האחרונות למשחקי קופסא ומשחקי חשיבה. הגישה הרווחת כיום היא כי משחקי חשיבה ותכנון אסטרטגיה גורמים לפיתוח חשיבה אפקטיבי של המח, וזאת תוך כדי הנאה מרובה מן המשחק ומהתקשורת החברתית שנוצרת בזמן המשחק.

איזה משחקים מומלץ למתחילים:

מגוון המשחקים שיש כיום בשוק הוא עצום. אך כמו בכל תחום, יש את המותגים המובילים ויצרני המשחק הפופולריים מייצרים עוד ועוד הרחבות לכל משחק ומפתחים עוד ועוד אסטרטגיות בכדי להפוך כל משחק ליותר מורכב ומעניין.

אצלנו באימפריית הצעצועים תוכלו למצא מגוון עצום של משחקים, אך החלטנו להפעיל את המומחים שלנו ולהמשליץ לכם על כמה משחקים שהם ה-א'-ב' של משחקי הקופסא וכדאי מאוד להתחיל איתם:

המתיישבים של קאטאן: 2-5 שחקנים. זמן משחק מוערך: 60 דקות למשחק. מתאים לגילאים: 6-18

זהו המשחק הפופולרי ביותר כיום בתחום משחקי הקופסא. אנו ממליצים מאוד להתחיל איתו מפני שקל מאוד ללמוד אותו ותמצאו המון הדרכות וסרטונים ברשת המלמדים איך לשחק אותו.

מטרת המשחק היא פשוטה, להתיישב באי שנקרא קטאן ולנצל את המשאבים שאתם צוברים תוך כדי המשחק על ידי בניית יישובים, אבירים, ערים, דרכים וקלפי פיתוח מיוחדים.

מונופול גרסת הרמאים: 2-6 משתתפים, זמן משחק מוערך: 60 דקות. מתאים לגילאים: 6-18

מונופול הוא משחק קלאסי שכולנו גדלנו עליו. אנו ממליצים להתחיל איתו כמשחק משפחתי, שכן זהו משחק מאוד מפולפל, שכן מטרת המשחק היא לרמות ככל האפשר מבלי להיתפס.

נסו לקחת כמה שיותר כסף מיתר השחקנים, כאשר אתם עוברים בדרך מוצלחת, או החליפו את הנכס שלכם בנכס של משתתף אחר בלי שאף אחד ישים לב כמובן, או במילים אחרות, נסו לרמות כמה שיותר במשחק J.

אם נתפסתם, נאזקתם, נשלחתם לכלא ועל כן שלמו פיצויים ודמי התנצלות. בנוסף, תמיד תוכלו להתקדם ולצבור יתרון בעזרת קלפי הפתעה ותיבת מזל.

בול פגיעה: 2 משתתפים, זמן משחק מוערך: 30 דקות. מתאים לגילאים: 4-12

עוד משחק קלאסי שגדלנו עליו, מבית ישראטויס. בול פגיעה הוא משחק הנועד לפיתוח יכולת אבחון והתאמה של חלקי זיכרון שונים ולחיזוק כושר הריכוז של הילד. השחקן שהצליח לנחש את סדר הנחת הדסקיות של היריב במעט ניחושים הוא המנצח.

שחקו בול פגיעה עם ילדיכם וראו זהו פלא, פתאום כל התקשורת משתנה וכולם נהנים. בול פגיעה הוא משחק מאוד פשוט שקל ללמוד. מה שייצור פעילות מאוד מגבשת במשפחה ובין האחים.

חלקי המשחק עשויים מקרטון איכותי ומצופים בלמינציה, כך תוכלו לחשוף את הצבעים ולנצח את המשחק.

ריברסי: 2 משתתפים, זמן משחק מוערך: 60 דקות. מתאים לגילאים: 4-20

כללי המשחק הם פשוטים מאוד, אך כמות האפשרויות הנפתחת בכל מהלך הופכת את איברסי לאחד מהמשחקים המורכבים ביותר, בדיוק כמו שחמט, אך אחרת. המשחק מבוסס על משחק סיני מסורתי וכיום נהוג לכנות אותו השחמט הסיני.

זהו משחק שמאוד מפתח את החשיבה ואת יכולת התכנון האסטרטגי של המהלכים הבאים. זהו משחק ללמתקדמים המבוסס על המשחק go הסיני ואנו ממליצים עליו מאוד למי שרוצה להתפתח ולפתח את ילדיו וחבריו.

לסיכום:

משחקי קופסא הם משחקים מאוד מפתחים. יש להם יתרונות רבים בפיתוח היכולות השכליות והקוגנטיביות של אלו שמשחקים אותם. אלו משחקים שאפשר לשבור את הראש איתם, אך המאמץ מאוד מתגמל והצלחה בהם מרגישה נפלא. אין הרבה משחקים שמתאימים למספר רב של שחקנים. אך ככל שתשחקו יותר תפתחו גם את היכולות התקשורתיות שלכם עם חברי הקבוצה. ככל שתעבדו יחד כצוות או כמשפחה, תתחזקו ותהנו מאוד גם אם מפסידים.

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים