כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

עגלות בובה – אפשרו לילדיכם להיות הורים

הבחירה בעגלת בובה מתאימה לילדיכם, אינה משימה קלה. יש הורים ברי מזל שימצאו עגלה אשר תתאים בדיוק לצרכים, לתקציב ולאופי הילד שלהם, אך בלא מעט מקרים ההורים יצטרכו להתפשר על יציבות העגלה או איכות העגלה. לכן,הגישה הנבונה שתצטרכו לאמץ לעצמיכם בתהליך בחירת עגלה היא לקבוע סדר עדיפויות בתוכנות העגלה, כי כמעט אף פעם לא תקבלו עגלה מושלמת לצרכי הילד/ה שלכם. חשוב לדעת לצמצם את המבחר ל-2-3 עגלות, הן מבחינת הצבע והן מבחינת הטרנד שהם שייכים אליו ואז לבחור את עגלת הבובה המתאימה ביותר. אנו באימפריית הצעצועים יצרנו עבורכם מדריך קצר אשר יסייע לכם לבחור את עגלת הבובה המושלמת עבור הילדים שלכם.

אז איך בוחרים עגלת בובה

כל ילד רוצה בובה כלשהי. בשוק במשחקים לילדים תמצאו מגוון רחב של בובות בעלי אופי שונה וכאלה המתאימים לטרנדים שונים. כיום ברור כי גם כל בובה צריכה עגלה. באתר אימפריית הצעצועים תמצאו מגוון עצום של עגלת בובה המתאימים לכל הגילאים ולכל הפנטזיות השונות שמתאימות לילדים שלכם.

עגלות בובה מומלץ לבחור על פי כמה פרמטרים שונים:

  • לפי אופי הילד/ה – חשוב לדעת מה אופי הילד שמבקש את עגלת הבובה. בין אם הילד אוהב סופרט, אגדות ילדים או תוכניות אנימציה מצויירות, ניתן למצא עבורו ועבור טעמו האישי את כל מה שיחפוץ להגשים. תנו לילד להיות מבוגר ולהחליט בעצמו, רק ככה הוא ייקשר לעגלה שרכשתם עבורו.
  • לפי יציבות העגלה – זה לא סוד שכיום רוב המוצרים מגיעים מסין, לכן חשוב להקפיד לבדוק את כל תווי התקן של העגלות. העגלות עלולות להיות מפלסטיק שלאט לאט יצפורר וזה מאוד מסוכן לילדים.
  • על פי גיל הילד – עגלות בובה נחלקות לפי גדלים שונים, ולכן חשוב לבחור עגלת בובה המתאימה לגיל הילד שלכם, אחרת ילדיכם עלולים למצא עצמם עם עגלה שיוכלו להשתמש בה רק עוד כמה שנים מפני שהיא גבוהה או נמוכה עבורם.
  • על פי מותג העגלה – חשבו לדעת לאילו מותגים ילדיכם מתחבר. יש המון מותגי משחקים וצעצועים לילדים בשוק שהן ברמות איכות מוצר שונות. אם הילד/ה שלכם מתחבר לספיידרמן, לרכוש עבורו עגלת בארבי יהיה בזבוז כסף ובזבוז זמן. לכן הקפידו להבין מה בדיוק טעמו של ילדיכם לפני שאתם רוכשים עגלת בובה לחינם.
  • בחירה מושכלת על פי תקציב – כפי שנאמר בפסקאות קודמות, יש המון עגלות בובה ובתקציבים שונים, זהו עולם שהוא אינסופי ולכן חשוב שתתכננו את תקציב העגלה מראש, אחרת תמצאו את עצמיכם מספקים את ילדיכם, אך הכיס שלכם יישאר ריק וזה ייצור תחושה מאוד מתסכלת בה כל יתר הפינוקים שתירצו לתת ייראו עבורכם יקרים.
  • אביזרים נלויים – ילדים בד"כ מאוד מתחברים למשחקים שלהם. לכן הם תמיד יירצו משחק או צעצוע שיילך איתם לטווח ארוך. לרוב עגלות בובה יש אביזרים נלווים, כך שהילד תמיד יכול להתפתח איתם ולקבל את ההרגה שהוא מתבגר יחד עם המשחק שלו. הילד יוצר תחושת הזדהות עם העגלה וכך הוא תמיד ירצה לרכוש אביזרים שישדרגו את העגלה.

אצלנו באימפריית הצעצועים, תוכלו למצוא מגוון רחב של בובות ועגלות בובות המתאימות לכל ילד/ה, כגון: עגלות בובה גיבורי-על, עגלות לבובות בארבי, בובות בראץ, בית בובות, בובות מותג, בובות של סרטים מצויירים, בובת דורה, בובת פו הדוב, בובות לכל גיל, בובות עץ, בובות פרווה נעימות, בובות חיות במגוון עצום, בובות דובי בגדלים שונים, בובת אריה, בובת כלב, ועוד שלל רב של מותגים ודמויות שילדים אוהבים.

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים