כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

משחקים לתינוקות וצעצועים לפעוטות - מה מתאים ולאיזה גיל

קצת על משחקים וצעצועים לפעוטות ותינוקות

למשחקים וצעצועים לתינוקות ופעוטות יש תפקיד חשוב במילוי ההתפתחות הרגשית, השכלית והמוטורית של הילד. המשחקים עונים על המון צרכי התפתחות לילדים ואנו ממליצים לכם להשתתף איתם במשחקים כמה שיותר. מה שייצור קשר רגשי מאוד חזק בינכם ובין הילד. אנו באימפריית הצעצועים אכפת מאוד מהתפתחות נכונה ולכן הכנו עבורכם מדריך קצרצר למשחקים וצעצועים לפעוטות ולגיל הרך.

נתחיל מהבנה של כמה דברים חשובים:

  • פעולת המשחק היא פעולה אנושית בסיסית החל מהינקות, גם אצל יונקים אחרים המשחק הוא משהו מאוד אינטואיטיבי ליצירת קשר עם האחר. בנוסף, המשחק הוא דרך מאוד טובה לדרכי התפתחות ולמידה, תוך כדי הנאה מרובה ופיתוח דימיון אצל פעוטות ותינוקים.
  • פעוטות בחודשים הראשונים אינם מסוגלים לתפוס גירויים ותרגילי מוטוריקה. לכן אנו ממליצים לא להעמיס בגירויים, אלא לעשות זאת בהדרגה.
  • משחקים לדוגמא לפעוטות ותינוקים מגיל 0-6 שבועות: אוניברסיטה לילדים, משחקים מעודדי זחילה, מוביילים של אורות, שולחן פעילות לימודי ועוד. מגיל שנה עד שנה וחצי: פאזלים מעץ עם מעט חלקים ורצוי חלקים גדולים, הליכונים לילדים ובימבות, וכל משחק אחר שיש בו גירוי של טקסטורה, קול וצבע.

בשנתיים הראשונות, לומדים הפעוטים הקטנים יכולות מוטוריות שונות ודרכי חשיבה חדשים שכל הזמן מתפתחים. ההתפתחות המהירה ביותר נעשית באמצעות החושים ותנועות התינוק. השנתיים הראשונות נקראות גם התקופה הסנסו-מוטורית, וזו התקופה בה משחקים, צעצועים ותקשורת מילולים על התינוק היא חשובה מאוד להתפתחותם הרגשית, השכלית, המוטורית והחברתית.

התינוק משחק כבר מימיו הראשונים ולכן חשוב שהמשחק או הצעצוע יהיו מותאמים לשלב ההתפתחותי בו הוא נמצא, אחרת לא תהיה למשחק שום תועלת.

אנו באימפריית הצעצועים, דאגנו שיהיה לנו מגוון עצום של משחקים וצעצועים לפשוטות וילדים בכל שלבי הגילאים. אנו ממליצים לא להעמיס על הילד במשחקים, אלא לגרום לו להתרכז במשחק אחד בלבד, כך שהוא ילמד אותו טוב וידע לדוגמא לתפוס אותו נכון, וכיאה לפעוטות גם לטעות מהמשחק, שהרי תינוקות תמיד יכניסו דברים לפה.

בטיחות משחקים לילדים

חשוב מאוד לדאוג לבטיחות מלאה כשבוחרים את הצעצועים. שימו לב כי אתם צורכים צעצועים שהם בעלי תו תקן ישראלי, אירופאי או אמריקאי, כך תדעו שהצעצוע הוא בחומרים נכונים ולא רעילים. בנוסף, לשים לב שאין חלקי משחק קטנים או כאלה שמתפרקים בקלות, כך תמנעו חנק מכך שהילד יכניס את הצעצוע לפיו.

אימפריית הצעצועים – תנו לנו לדאוג לשקט של הילדים שלכם

כתובת: רחוב הבנים 10, הוד השרון

טלפון: 053-7207309

וואצאפ: 053-7207309

דוא"ל: toysempireil@gmail.com

אתר: www.toys-empire.co.il

צעצועון תל מונד

צעצועון הוד השרון

ההליכון הלימודי שלי – דובר עברית

שולחן הפעילות הלימודי שלי 2 ב-1 - דובר עברית!

כדור פעילות אורקולי חגיגה בג'ונגל

כדור פעילות אורקולי 3 ב-1

אוניברסיטה + משטח משחק החיות הגדול

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים