כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו

מפרץ ההרפתקאות

מפרץ ההרפתקאות

אם אתם מחפשים צעצועים ומשחקים של מפרץ ההרפתקאות, אנו באימפריית הצעצועים עושים לכם את השנה בשלל מבצעים. בואו לחנות המשחקים שלנו בכדי לשחק עם הדמויות האהובות מכל הזמנים, כולל: ריידר, צ'ייס, מרשל, סקיי, רוקי, זומה, ראבל, אוורסט וכמובן איך אפשר בלי טראקר.

בחנות האונליין משחקים שלנו תוכלו למצא שלל משחקים מבית מפרץ ההרפתקאות הכוללים את כל חברי יחידת החילוץ, כל סוגי הרכבים, את תחנת החילוץ ועוד ממגוון הדמויות והמשחקים של צעצועי מפרץ ההרפתקאות מחכים לכם אצלנו בחנות ובמחירים הכי טובים שתיתקלו בהם!

קצת על המשחק מפרץ ההרפתקאות

המשחק מפרץ ההרפתקאות אשר זכתה להכרה רבה גם כיחידת החילוץ, הינה סדרת אנימציה ממוחשבת לילדים שנוצרה בקנדה על ידי המאייר הידוע קית' צ'פמן.

עלילת הסדרה מסופרת מתוך נקודת מבטו של ילד בן 10 ששמו ריידר. ריידר הוא מנהיג להקת גורי כלבים אשר הם בעצם "יחידת החילוץ" ועל שמם נקרא המשחק מפרץ ההרפתקאות. לכל גור כלבים ישנה יכולת ייחודית שהוא מומחה בה וביחד צוות הגורים יוצא למשימות חילוץ שונות ומאתגרות באזור הנקרא "מפרץ ההרפתקאות", שם מתרחשת כל עלית הסדרה והמשחק.

הסדרה קטפה שלל פרסים ובשנת2016 הייתה מועמדת לסדרת ההנפשה הטובה ביותר לילדים.

דמויות המפתח של משחק יחידת החילוץ ומפרץ ההרפתקאות

ריידר - Ryder ריידר הוא ילד בן עשר והוא הדמות החשובה בסדרה. הוא מנהיג להקת גורי הכלבים, כלומר מנהיג יחידת החילוץ.

צ'ייס Chase - צ'ייס הוא רועה גרמני בוגר, רציני והוא הדמות החכמה בסדרה. צ'ייס הוא שוטר או מרגל וכשהוא יוצא למשימה מאתגרת יש לו משפט קבועים: "צ'ייס מרגל על" או "צ'ייס מוכן לפעולה", כך הוא אומר לפני כל משימה.

מרשל - Marshall מרשל הוא כלב דלמטי מגושם בהתנהגותו, אך בעל לב ענק ופתוח לעזור בכל עת.למרשל יש פחד גבהים וזאת למרות שהוא משחק את תפקיד הכבאי בסדרה ובמשחק. כאשר הוא יוצא למשימה, הוא תמיד אומר: "החילוץ בוער בי" או "אני מוכן לחילוץ מורכב... הב הב הב".

סקיי - Sky סקיי היא כלבה מעורבת קוקר ספנייל ופודל. היא מאוד חיננית וחכמה מפחדת מדורסים בעלת בתפקיד הטייסת. כשהיא יוצאת למשימה היא אומרת: "הגורה הזאת מוכרחה לעוף".

רוקי - Rockyרוקי גם הוא הוא כלב מעורב מגזעים שלא ידועים לנו בסדרה ובמשחק. רוקי מומחה במחזור של מוצרים ישנים ותיקון מוצרים קיימים. בנוסף, הוא מפחד מאוד ממים וכשהוא יוצא למשימה הוא תמיד יגיד: "ירוק אומר זוז".

זומה - Zuma זומה הוא כלב לברדור בצבע חום הדומה לשוקולד. זומה הוא הצוללן שבחבורה וכשהוא יוצא למשימה הוא תמיד יגיד: "בוא נצלול פנימה".

ראבל - Rubble ראבל הוא כלב בולדוג שיש לו מראה מאוד קשוח אך האישיות שלו מאוד רכה ומלטפת. ראבל הוא חובב מים, והתפקיד שלו בסדרה ובמשחק הוא להיות הבנאי של החבורה. לראבל שלנו יש פחד מעכבישים והוא אוהד של סדרת "אפולו גור העל" שגם הוא שייך לשלל משחקי מפרץ ההרפתקאות. כאשר ראבל יוצא למשימה הוא תמיד יגיד: "ראבל מגיע להרגיע".

המותגים שלנו
חנות צעצועים לילדים - חנות משחקים במחירים אטרקטיבים

*** מעל 300 ש"ח משלוח חינם ***

אימפריית הצעצועים הוקמה במטרה להוזיל את עלויות מוצרי הילדים בישראל. בין מוצרינו תוכלו למצא מגוון עצום של מוצרים לילדים ובני נוער כגון: צעצועים, משחקי הרכבה, משחקי חשיבה, משחקי עץ, מכוניות לילדים, משחקי התפתחות לתינוקות ופעוטות, משחקים לחצר ולבית, תחפושות לפורים, משחקים לתינוקות ופעוטות, משחקי קופסא לילדים ועוד כל משחק או מוצר שעולה על רוחכם.

מטרתינו היא להפוך את תהליך הרכישה לחוויה פשוטה וידידותית המאפשרת רכישת מוצרים גם למי שאינו מתמצא בקניות אונליין באינטרנט. לצד החנות הוירטואלית שלנו, אימפריית הצעצועים מחזיקה בבעלות חנות פיזית בשם צעצועון הנמצאת ברחוב הבנים ,10 הוד השרון וזאת בכדי לתת מענה אנושי לכל בעיה שתתקלו בה.

כל הזכויות שמורות לאתר "אימפריית הצעצועים"

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים