כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו

כלי עבודה לילדים - הדרך הטובה ביותר להרגיש גדולים

הילד תמיד רוצה לחקות את אבא ואמא ולעשות כלים, לבשל וכמובן גם לעבוד עם כלים של מבוגרים כפי שההורים עושים. כלי עבודה לילדים יכולים להפוך את ילדיכם לאנשי מקצוע רציניים וגם לפתח את היכולות המוטוריות שלהם בצורה משמעותית.

אין יותר כיף גדול יותר מללמד את הילדים לעבוד עם כלים מגניבים שגם אנחנו ההורים יכולים להינות מהם. אצלנו באימפריית הצעצעועים תוכלו להנות ממבחר עצום של כלי עבודה לילדים, כמו: ערכת כלי עבודה לילדים, שולחן כלי עבודה bosch, סט כלי עבודה וקסדה לילדים, שולחן עבודה הכולל כלי עבודה, רכבי בנייה מכל מיני סוגים ומנופים לילדים במגוון גדלים.

כאשר הילדים ישחקו בערכות כלי עבודה הם מיד ירגישו כמו גדולים. מפני שכלי עבודה אמיתיים הם מסוכנים לילדים, יצרני הצעצועים השונים פתחו גרסאות משלהם למוצרים האלה: מקדחה אלקטרונית לילדים, מסור חשמלי צעצוע, מברגים במגוון גדלים, מסור לילדים ומגוון עמדות עבודה מורכבות שמבוגרים לפעמים רק היו חולמים שיהיה להם כזה.

לכלי העבודה השונים מתווספים גם רכבי בניה לילדים, כמו: מנופים לילדים, רכב ערבוב בטון לילדים, טרקטורים לילדים ועוד מגוון רכבים, כך שהילדים ממש יוכלו להרגיש מכונאים והן להרים דברים בעזרת הרכבים.

הערך המוסף המוטורי והמקצועי

בעזרת כלי עבודה לילדים הם יפתחו ריכוז מאוד גבוה בשעת העבודה שכן הם יודעים כי בעולם האמיתי כלים אלו הם מאוד מסוכנים ולכן הם יעבדו איתם ביתר זהירות. בנוסף, כך יוכלו הילדים ללמוד על חלקים שונים של רכבים ומכשירים אלקטרוניים ויודלו לפרק ולהרכיב אותם בעצמם, מה שיקנה להם יכולת לימודית מקצועים מאוד גבוהה בעתיד. לכן, חשוב לחשוף את הילדים כבר מגיל קטן לעולם של מבוגרים ולתת להם את הכלים ללמוד ולהתפתח בעצמם.

כל אפשרויות כלי העבודה לילדים עומדות בפניכם

להלן כמה מוצרים שישפרו משמעותית את יכולות הלמידה, היכולות המוטוריות והקוגנטיביות של ילדיכם:

  • ערכות כלי עבודה לילדים - תוכלו למצא סוגים שונים של ערכות מוכנות של כלי עבודה המכילות מברגה חשמלית, אומים, ברגים, קרשים מדומים, פלאייר, צבת ועוד.
  • מברגות לילדים בגדלים שוניםתוכלו למצא מברגות חשמליות של BOSCH - מותג מוכר מאוד לילדים המתאימים לילדים מגיל 3 ומעלה. המברגות הינם בעלי ראשים מתחלפים ופועלות על סוללות רגילות.
  • חגורת כלי עבודה לילדים - חגורת כלי עבודה אותה הילדים יכולים לחבר לגופם. החגורה מכילה פטיש, מיני מקדחה, פלייר ועוד. מוצר זה מתאים לילדים מגיל 3.
  • מסורים לילדים – תוכלו למצא מגוון מסורים לילדים במגוון גדלים וצורות, מסור עגול, שטוח וכו.
  • כלי גינון לילדיםתוכלו למצא כלים לילדים הכוללים מעדר, מריצה, את חפירה, מגרפה, מטאטא ועוד. כך שתוכלו לשתול דברים עם הילדים

לפני קנייה של כלי עבודה לילדים חשוב לבדוק!

קודם כל כלי העבודה חייבים לעמוד בכל התקנים לילדים ולהיות עשויים מפלסטיקים שאינם מתפרקים או שאינם ראויים למאכל. לפני רכישת כל ערכת כלי עבודה לילדים, חשוב לבדוק מה הערכה כוללת והאם יש בה חפצים קטנים שעלולים להיבלע, זה מאוד מסוכן לילדים ולכן חשוב מאוד לבדוק כי המוצרים שאתם רוכשים עומדים בתו התקן הישראלי. בנוסף, חשוב לוודא כי יש עליהם אחריות מלאה ולאורך זמן מפני שמוצרים אלו נוטים להתפרק; כבר בזמן המשלוח.

הכי חשוב הוא להיות עם ילדיכם בזמן המשחק, לתת להם את תשומת הלב וללמד אותם איך להשתמש בכלים אלו, כך שיוכלו להרגיש כמו גדולים!

המותגים שלנו
חנות צעצועים לילדים - חנות משחקים במחירים אטרקטיבים

*** מעל 300 ש"ח משלוח חינם ***

אימפריית הצעצועים הוקמה במטרה להוזיל את עלויות מוצרי הילדים בישראל. בין מוצרינו תוכלו למצא מגוון עצום של מוצרים לילדים ובני נוער כגון: צעצועים, משחקי הרכבה, משחקי חשיבה, משחקי עץ, מכוניות לילדים, משחקי התפתחות לתינוקות ופעוטות, משחקים לחצר ולבית, תחפושות לפורים, משחקים לתינוקות ופעוטות, משחקי קופסא לילדים ועוד כל משחק או מוצר שעולה על רוחכם.

מטרתינו היא להפוך את תהליך הרכישה לחוויה פשוטה וידידותית המאפשרת רכישת מוצרים גם למי שאינו מתמצא בקניות אונליין באינטרנט. לצד החנות הוירטואלית שלנו, אימפריית הצעצועים מחזיקה בבעלות חנות פיזית בשם צעצועון הנמצאת ברחוב הבנים ,10 הוד השרון וזאת בכדי לתת מענה אנושי לכל בעיה שתתקלו בה.

כל הזכויות שמורות לאתר "אימפריית הצעצועים"

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים