כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

כך תשמרו על בטיחות הילדים בהזמנת מוצרים באינטרנט

איך תשמרו על בטיחות הילדים שלכם בהזמנת מוצרים באינטרנט

יבואני מוצרים לילדים יירצו בד"כ לשמור על רמת מחיר תחרותית בשוק ולכן לעיתים קרובות יבחרו במוצרים זולים שלא עברו תווי תקן שונים בעולם. אימפריית הצעצועים הכינה עבורכם מדריך לשמירת בטיחות המוצרים לילדים שלכם בלי להתפשר על בטיחות המוצר והחומרים מהם הוא עשוי.

שוק המשחקים לילדים והצעצועים לילדים הוא שוק מאוד דינמי ומשתנה כל יום. השוק משתנה על פי טרנדים ואופנות מתחלפות על הדרישות של הלקוחות ושל הילדים. מפאת הצורך לחדש את סוגי הצעצועים והמשחקים לילדים ולהתאים אותם לטכנולוגיות הייצור החדישות בשוק רוב הצעצועים מיוצרים בכדי להחזיר אורך חיים מסויים, לעיתים קצר מאוד ולעיתים ארוך, זה מאוד תלוי בסוג המשחק ובגיל הילדים שלו הוא מיועד. לדוגמא: משחקי קופסא הם בעלי אורך חיים מאוד ארוך, מפני שהם מתאימים לטווח רחב של גילאים, אך לעומת זאת רכב עם שלט יחזיק מעט מאוד זמן, וזאת מפני שהיצרן ירצה שתחליפו מכונית כל שנה ותתאימו את מכונית הצעצוע לגילו המתפתח של ילדיכם. במידה ותמצאו מכונית צעצוע שמחזיקה זמן רב, סביר שיהיה לצעצוע זה תג מחיר גבוה משמעותית.

מוצרים בעלי אורך חיים גבוה, לרוב יקשו על רכישות רבות של צעצועים מפני שהם יהיו יקרים מאוד. לכן, נוצרה הדרישה לייצור פתרון זול לצעצועים שיחזיקו פחות זמן מעמד, אך לכל משפחה תהיה האפשרות לרכוש אותם.

מה חשוב לדעת לגבי צעצועים מיובאים או משחקי ילדים שנרכשו באינטרנט?

ברשת האינטרנט, ניתן למצוא מגוון גדול של יבואני צעצועים ומשחקים לילדים. יבואנים אלו מציעים מגוון גדול של צעצועים ומשחקים לילדים, אשר לעיתים מאוד מפתים מפאת המחיר הזול. כשאתם רואים מוצר שהוא זול משמעותית ממחיר מותג כלשהו, לדוגמא לגו או פליימוביל אשר יש להם המון חיקויים, יש לשים לב ודגש על בטיחות הצעצועים, כגון: הפלסטיק ממנו הוא עשוי והאם הוא עומד בתקן אירופאי או אמריקאי כלשהו. לרוב משחקים לילדים אלו, יהיו מפלסטיק שאינו בריא לבריאות הילד שכן, כל ילד מכניס את המשחקים לפה והפלסטיק ממנו עשוי המוצר עלול להיות רעיל.

חנויות וחברות שונות בישראל שמו להן למטרה להגדיל את היקף המשחקים והצעצועים המוצעים לילדים, אך זאת תוך שמירה על מחיר נמוך, עמיטדה בתווי תקן ואיכות גבוהה של המוצר. אימפריית הצעצועים שמה לה בחזית המכירה את ביטחון הילדים שלכם, לכן אנו בוחרים לייבא מוצרים מחו"ל אשר מאושרים ומוקפדים בתווי תקן שונים ואנו רואים עצמינו כשליחים הרוצים לשמור על ביטחון הילדים שלכם.

כמה נקודות שחשוב לדעת כאשר רוכשים מוצרים לילדים

לכל צעצוע צריך להיות אישור ממכון התקנים הישראלי

יש לשים לב לאיזה גיל מיועד המשחק או הצעצוע. אם המשחק מיועד לפעוטות לדוגמא, יש לתת את מירב תשומת הלב לכך שאין חלקים זעירים במשחק שעלולים לגרום לחנק. דבר נוסף, יש לשים לב כי אין אפשרות לפרק את המשחק לרכיבים קטנים, והכי חשוב כמובן, יש לשים לב כי אין שימוש בפלסטיק הרעילים לידיכם.

כאשר מדובר במשחקים וצעצועים המיועדים לגיל גדול יותר יש להקפיד על חומרים בטוחים לשימוש ושאינם מהווים סכנה ממשית לילדיכם בשימוש חד-פעמי של המשחק.

כאשר מדובר בצעצועים חשמליים, או צעצועים עם רכיבים אלקטרוניים, יש לשים לב כי יש התאמה להספק החשמל אשר מותאם לישראל, אחרת הילד עלול להרגיש זרמים חשמליים פתאומיים שמתקבלים מהמוצר.

תו התקן הבסיסי כיום בכל מוצר הוא סימון גיל הילד על גבי אריזת המוצר. סימון זה מיועד להורים, בכדי שיידעו את האחריות שהיצרן מכסה בעת פגיעה. חשוב להורים לשים לה שהם קונים צעצועים המותאמים לגיל הילד שלהם. אחרת ימצאו את עצמם בידיים ריקות כאשר תהיה פגיעה או תביעה כלפי היצרן.

אז איך תוכלו לרכוש משחק לילד ועדיין להישאר רגועים?

הורים בד"כ יירצו אך ורק לשמח את ילדיהם, לכן לפעמים יעשו החלטות פזיזות בכל מה שקשור בבחירת המוצר. אם אתם רוצים לתת מתנה בטוחה לילדיכם, כדאי שתעקבו אחר הטיפים שניתנו לכם בחינם במאמר זה.

אז איך תוכלו לרכוש משחק לילדיכם ועדיין להישאר רגועים? רכשו אותם מיצרנים וייבואנים ידועים. אל תיקחו סיכונים מפאת מחיר זול, כי זול עולה בסוף ביוקר. ייבואנים ויצרנים מנוסים, תמיד יידעו לספק לצרכנים מוצרים שעברו תווי תקן ובלי להתפשר על איכות המוצר או על חוויית המשחק שלו. לכן, בחרו בחנות כמו אימפריית הצעצועים אשר מציעה לכם חוויית קניה מהנה ומגוון מוצרים עצום שלא מתפשר על איכות המוצר ובטיחות הצעצוע לילד שלכם. כך, תוכלו להיות רגועים שרכשתם מוצר בטוח לילדיכם וכולכם תוכלו לשחק ולהינות בחברותא וללא חששות.

אנו באימפריית הצעצועים מניפים את דגל בטיחות הילד בראש ובראשונה! תנו לנו לדאוג לשקט של משפחתיכם!

אימפריית הצעצועים – תנו לנו לדאוג לשקט של הילדים שלכם

כתובת: רחוב הבנים 10, הוד השרון

טלפון: 053-7207309

וואצאפ: 053-7207309

דוא"ל: toysempireil@gmail.com

אתר: www.toys-empire.co.il

צעצועון תל מונד

צעצועון הוד השרון

לגו Duke Caboom's Stunt Show

משחק לילדים - פליימוביל דרקון ידידותי

פליימוביל שומר היער עם גיפ

לגו צעצוע של סיפור וודי והרכב

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים