כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

טיפים שישמרו על הסדר כשהבית מלא בצעצועים לילדים

טיפים שישמרו על הסדר שלכם כאשר הבית מלא בצעצועים ומשחקים לילדים

הדבר היחידי והבלתי נסבל בצעצועים לילדים הוא שבכל יום אתם מוצאים את הבית עמוס צעצועים ובבלאגן. לשמור על סדר כאשר יש ילדים בבית זו לא משימה קלה והיא דורשת תכנון והקדשת זמן רב. לילדים בד"כ יש עשרות של משחקים וצעצועים, ואנו ההורים יוצאים מדעתינו. בד"כ נשים הכל בקופסא אחת גדולה וכאשר הילד/ה ירצה לשחק הוא פשוט יהפוך את קופסת הצעצועים בכדי לחפש צעצוע אחד בודד ואת כל השאר ישאירו על הריצפה המבולגנת.

פעולה זו יוצרת בלאגן משמעותי בבית והילד בסה"כ רצה משחק אחד לשחק בו ואין בו שום רצון להחזיר את יתר המשחקים לקופסה הגדולה.

אנו באימפריית הצעצועים דואגים לכם, לכן יצרנו מדריך שייתן לכם טיפים ועצות לסדר טוב יותר עבור הצעצועים של ילדיכם.

היפטרו מקופסאות הפאזלים – הם תופסים הכי הרבה מקום

תגידו שלום יפה לכל קופסאות פאזלים שלכם ופשוט שמרו את כל חלקי הפאזל בשקיות אטומות או קלמרי בד. זה יגרום לכם לויתור על הקופסאות הגדולות והלא שימושיות שאנו נוהגים לשמור במשק שנים עד שהן מרקיבות. לא לשכוח שכיום מרבית הפאזלים הם תלת מימדיים ויש להם קופסה מיוחדת משלהם.

הערה חשובה: לא לשכוח לשמור את תמונת הפאזל הגדולה שעל פיה מרכיבים את הפאזלים.

אחסון בובות בארבי וכל יתר הבובות לילדים

גם לגבי הבובות, בין אם הם בובות בארבי או בובות אחרות. הוציאו אותם מהקופסאות שלהם, אין טעם לשמור בובה בקופסא. אנו מציעים לאחסן את הבובות שלכם על מדפים כמו מתקן לסידור נעליים או סיפרייה קטנה, כך כל הבובות יהיו נראות לעין ומסודרות יפה יפה על מדפים, מה שגם יוסיף לקישוט החדר. הילדים מיד ייקחו רק את הבובה שיירצו ולא יהפכו את כל המדף.

סדרו את בתי בובות, מטבח לילדים, כלי עבודה וילדים במקום אחד

חפצים אילו תופסים מקום רב, ולרוב צריך מקום מיוחד בשבילם. אם יש ברשותם מטבח לילדים, בית בובה, או עמדת כלי עבודה לילדים, שימו הכל בפינת החדר במקום אחד מרוכז. התקינו עבור הילדים מדפים קטנים לכלי עבודה ותבלינים אשר ישמשו אותם במשחק וירגישו כמו גדולים.

מה לעשות עם הציור שהילד מביא מהגן?

כל כמה ימים הילד/ה שלך חוזר עם ציור שיצר בגן ואת/ה כל כך גאה בו, כך שלא תרצה לזרוק את הציורים. ההרגל הידוע הוא לתלות את כל הציורים על המקרר עד שנהיה בלאגן ואין יותר מקום. רכשו עבור ילדיכם תפסנים לקירות (שעולים ממש זול), וכך תוכלו להחליף כל הזמן ציורים מבלי לעשות בלאגן על הקירות. בנוסף, תוכלו לסדר את הציורים על פי גיל הילד על הקירות וכך תמיד יש לוח השראה על הקיר שמציג את התפתחותו של הילד בתחום האמנותי.

נמאס לכם לדרוך על מכוניות צעצוע?

אם הגעתם עד פה, כנראה שגם לכם נמאס לדרוך על מכוניות צעצוע. בנו עבור ילדיכם מדף קטן וצר שיהיה מיועד אך ורק למכוניות צעצוע. כך הוא תמיד יוכל לקחת רק את המכונית צעצוע שירצה לשחק בה וגם יחזיר אותה למקומה. ברגע שכל הצעצועים נראים לעין ולא מוחבאים במגירות, הילד לומד לבד את מקומם, וכך הוא ילמד להחזיר בקלות כל דבר למקומו.

מה עושים עם כל חתיכות הלגו, הפאזלים, ומשחקי הרכבה שונים?

תבנו עבור ילדיכם ארגז (רצוי מעץ), שבו הוא פשוט ישפוך את כל חתיכות הלגו ויתר הפאזלים שהוא כל כך אוהב להתעסק איתם. ארגז זה יהיה ארגז שתמיד הילד יהפוך אותו על הרצפה לא משנה מה תעשו. אך ברגע שיתרגל לאותו ארגז, הוא יידע גם להחזיר את הדברים למקום.

מה עושים עם אופניים לילדים, מכוניות לילדים וכלי רכב לילדים?

הילדים אוהבים להרגיש שהם גדולים. לכן אנו צריכים ללמד אותם להתנהג כמו גדולים ואם לא נכוון אותם לזה הם לא ידעו איך להתפתח. הכינו להם חניה לאופניים לילדים ולשאר כלי הרכב, על ידי ציור פשוט שתעשו על הרצפה, בדיוק כפי שמסמנים חניה לאופניים בעולם הרגיל בחוץ. תוכלו לעשות זאת על ידי דבק נייר צבעוני, או גיר נמחק. כך תוכלו להרגיל אותם בדיוק היכן לשים את האופניים שלהם כשהם חוזרים מטיול. הדבר יקנה להם גם הרגלים שימושיים שימשיכו איתם לעולם שבחוץ.

מה עושים עם כל תחפושות פורים שאספנו כל השנים?

במקום לשים את תחפושות פורים בארון הבגדים של הילדים, שימרו את התחפושות בתוך קופסא, מזוודה או ארונית נפרדת. כך תמיד הילדים יוכלו להסתכל בתחפושות וללבוש אותם מתי שבא להם, ללא קשר לפורים. וכשפורים בפתח יהיו לפניכם מגוון אביזרים לפורים ותחפושות מגוונות. גם כשהחברים של הילדים יגיעו הם יוכלו להשתעשע בתחפושות לא רק בפורים.

מה עושים עם צעצועים ישנים?

גם לצעצועים הישנים של הילדים יש תפקיד חשוב בלימוד והתפתחות הילד. אנו ממליצים לשים קופסה בפינה שמיועדת למשחקים וצעצועים ישנים. אם המשחק נמצא שם יותר משבוע והילד לא נגע, זה סימן שאפשר להעביר אותו הלאה. מעשה תרומת הצעצועים או ההבנה שצעצועים אפשר למחזר ולהשתמש בהם שוב ושוב, זה תהליך למידה חשוב מאוד עבור הילד/ה, לכן חשוב שתעשו את הדברים האלה עם הילד, כך שהוא יוכל להיפרד יפה מהצעצוע וגם להבין שילד אחר שזקוק לזה כרגע יותר יוכל להינות מהמשחק. ההבנה הזו תקנה לילדיכם המון משמעות וחינוך לנתינה וחמלה עבור הזולת.

אימפריית הצעצועים – תנו לנו לדאוג לשקט של הילדים שלכם

כתובת: רחוב הבנים 10, הוד השרון

טלפון: 053-7207309

וואצאפ: 053-7207309

דוא"ל: toysempireil@gmail.com

אתר: www.toys-empire.co.il

צעצועון תל מונד

צעצועון הוד השרון

לגו סיטי מוביל משא כבד, משחק לילדים

מטבח ובית בובות לילדים מעץ 

רכב חילוץ והצלה לילדים – סמי הכבאי

תחפושת אינדיאני לילדים

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים