כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

כיצד תשמרו על חדות המח של ילדיכם?

הדרך הטובה ביותר לשמור על חדות המח לאורך זמן היא תרגול המשכי והתמדה. המוח האנושי הוא בעצם מחשב מורכב ביותר השוקל 3 ק"ג בלבד. המח הוא מרכז הפיקוד המנהל את חיינו ומעורב בכל דבר שאנו עושים. לכן, אנו כבני אדם נרצה לשמור על המח בתפקוד מיטבי ולאורך כל שנות חיינו. המוח קובע את הדרך בה אנו חושבים, מתנהגים, מרגישים, וכמה טוב אנו מתקשרים ומסתדרים עם אנשים שונים. המוח גם קובע איזה סוג אדם אנו נהיה בעתיד או בהווה. לכן חשוב לתרגל ספורט מוחי בכדי לשמור עליו לאורך זמן ולשמור עליו צלול ורהוט.

הכנו עבורכם כמה טיפים לתרגול המח הן לילדים והן להורים

מחקרים הוכיחו כי כאשר אנו עוסקים בפעילות גופנית ספורטיבית, רמת תפקוד המוח משתפרת משמעותים, שכן המח מפריש אנדרופינים וסרוטונין, מה שגורם לו לעבוד מהר יותר ויעיל יותר. בנוסף, מדענים מצאו כי לעכברים אשר רצו על גלגל ההתעמלות באופן עקבי, קצב חידוש התאים שלהם היה פי 2 לעומת עכברים שהיו עצלים ולא רצו על הגלגל. בעקבות כך, החוקרים משערים כי התעמלות המשכית הפחיתה מתחים וגרמה לשאר תפקודי הגוף לעבוד בצורה אופטימלית.

דרך נוספת לעשות התעמלות למח, היא התעמלות מחשבתית, לדוגמא: חוברות עבודה, משחקי הרכבה, משחקי זיכרון, משחקי מחשבה, אילו פעילויות אשר יקנו לילדים שלכם את הפעילות הספורטיבית הרצויה גם בלי לרוץ מסביב לפארק. משחקים אילו ישפרו את יכולת יצירת אסטרטגיות מורכבות, שיפור יכולות זיכרון ושיפור יכולות קוגנטיביות ותקשורתיות עם הסביבה. לכן, אנו ממליצים מאוד על משחקי חברה אשר מאתגרים את המחשבה.

ספרים רבותיי, ספרים

למרות שנדמה לכם כי ילדיכם לפעמים אינם מבינים את הנאמר סביבם, קריאת סיפור לפני השינה היא גורם חשוב ביותר להתפתחות הכיולות השכליות המגוונות של ילדכם. אנו ממליצים להשקיע את הזמן הרצוי בהקראת ספרים הן לפני השינה והן בכל זמן שמתאפשר במשך היום. כך, לא רק שתסייעו לילדכם הרך בפיתוח היכולת התקשורתית שלו, השפה והחשיבה, אלא בו בזמן הילד/ה ייחשף לפחדים העולים מן הסיפור. כך ירכוש הילד כלים לדרכים ורעיונות יצריתיים שבהן הוא יוכל להשתמש כאשר יעלה לו פחד מוכר שכזה. בנוסף, בזמן הקראת סיפור נוצר חיבור עמוק בין ההורה לילד, מה שמקנה לו תחושת ביטחון לאורך זמן ותמיד הוא ימצא בכם את הביטחון שלו.

במיוחד לאור הפיתוחים הטכנולוגיים הכוללים טלפונים ומסכי מחשב, דווקא בזמנים אלה חשוב להקריא לילדיכם כמה שיותר סיפורים, כך הוא יגלה עולמות חדשים דרכיכם וילמד להשתמש בשפה ובדימיון לאורך כל חייו הבוגרים. בנוסף, זה ייתן להם אתנחתא מתוכניות טלוויזיה רדודות ויפעיל אצלו את הדימיון לעוף למרקומות חדשים ויצירתיים, הוא ימציא סיפורים קסומים, ירכב על גבי דרקונים, יפגוש פיות ויבין את עולם האגדות.

כלי נגינה לילדים

אנו ממליצים ש המוזיקה תהפוך לחלק בלתי נפרד מחיי ילדיכם. מחקרים רבים אשר בדקו את השפעת המוזיקה על ילדים, מצאו כי האזנה למוזיקה משפרת את הזיכרון, את תשומת הלב ואת הרצון של הילד ללמוד ולצבור ידע נוסף ואף להרכיב מילים לשירים משל עצמו. בנוסף, ביכולתה של המוזיקה להפחית לחצים ולהסיר פחדים לפני השינה. אם ילדכם גם ישמע מוזיקה וגם ינגן, הוא יזכה להשפעה חיובית על תהליכי חשיבה מרחביים ויבנה את היסודות לפתירת בעיות מתמטיות מופשטות. בנוסף, כך הוא לומד שפה חדשה – שפה של תווים ואקודים שהיא לא שפה של מילים, אלא שפה שמיעתית, מה שיפתח אצלו חוש קצב וחוש ריקוד חדים ולאורך זמן.

באתר אימפריית הצעצועים תוכלו למצוא את כל הצעצועים הכי טרנדים שילדכם חפצים בהם במחירים לכל כיס, כנסו כעת לעמוד המבצעים שלנו והזמינו!

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים