כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

כך תכינו את הילד שלכם בצורה הטובה ביותר

כבר בקרוב ילדים רבים הולכים לחזור לגנים ולבתי הספר. אנו לא יכולים להעביר לכם את החשש הטבעי מפני הצעד הזה, אך ישנם כמה צעדים שתוכלו לעשות כבר עכשיו כדי להפוך את המעבר לקל יותר עבורכם ועבור ילדיכם.

הדרך להכין ילד למשהו חדש ולא ידוע, היא לספר להם מה עומד לקרות ולעשות זאת עם חיוך ותחושת בטחון, ללא הצפה של דיבורי שרק שהוא לא יוכל להבין במילא וללא מילים מיותרות והבטחות שווא. תחושת הביטחון של הילד מתחילה בכך שיהיו לו הורים שיש להם הרגשת ביטחון בעצמם וכך הם יוכלו להעביר אליו את אותה תחושת ביטחון. חששות, ספקות ורגשות אשם, אלו הם שעוברות לילד וישפיעו על תפיסת אישיותו והמשך חייו הבוגרים והצעירים. לכן אנו ממליצים קודם כל למצא את הביטחון האישי אצלכם ההורים ואז להקרין זאת לילד.

כך תעזרו לילדכם להשתלב חזרה בצורה רגועה לגנים ולבתי הספר

ישנם דברים שניתנים לביצוע כבר במהלך החופשה, כך שייגרמו לילדיכם לחזור במהירות וברוע למסגרות הלימודים שלהם. ריכזנו עבורכם כמה טיפים שאנו ממליצים עליהם.

פיתוח משפחתי יצירתי – השלב הראשון הוא לעשות כיף ולהנות עם הילדים. להראות להם חיבור משפחתי עמוק ויחס שהם רצויים בו. אנו ממליצים לכם לקנות חוברות עבודה, חוברות צביעה, ספרי קריאה ועוד דברים יצירתיים. אצלנו באימפריית הצעצעים תוכלו למצוא מגוון עצום של חוברות צביעה ומכשירי כתיבה מכל סוג שתרצו.

לעודד את הילדים לעצמאות - כדאי ללמד את הילד לבצע פעולות יומיומיות בסיסיות בצורה עצמאית, כמו ללבוש מסיכה בזמן משבר הקורונה. כך הילדים ירגישו מאוד עצמאיים ואחראיים, מה שייתן להם להסתובב בביטחה ליד ילדים אחרים. מסיכות קורונה הם פריט חשוב מאוד במכלול המציאות שאנו נמצאים בה.

מטלות בבית ובחוץ - ילדים אוהבים להרגיש גדולים. תנו להם לקחת חלק במטלות הבית האמיתיות כגון: לתלות כביסה, לעשות כלים, סידור החדר ועוד. כך גם תקלו על עצמיכם וגם הילדים ייראו לכם מסוגלות מדהימה ביכולתם להבין את המציאות ולטפח אותה סביבם. בחנות שלנו תוכלו למצא מגוון גדול של מוצרים שיעזרו לילדים שלכם להרגיש גדולים, כמו: מטבח לילדים מעץ, ארגז כלי עבודה לילדים, בתי בובה, עדלות בובה ועוד.

מפגשי היכרות עם ילדים אחרים – אנו ממליצים לקבוע פעילויות מחוץ לבית עם ילדים אחרים. עדיף עם אילו שהם הולכים איתם לגן. כך תהיה להם נקודת התייחסות והיכרות מוקדמת עם הילדים שהם הולכים לבלות איתם במשך השנה. היכרות זו תסייע בהתמודדות עם חוסר הוודאות והזרות של הימים. זו הזדמנות עבור הילדים לתרגל מיומנויות חברתיות ולארח חברים, דבר זה ייתן להם התנסות מוקדמת באיך מתנהלת המציאות סביבת ויקל על ההסתגלות שלהם.

פיתוח מוטורי והתפתחותי – הוציאו את הילדים לגנים הציבוריים, שחקו איתם במשחקים והכי חשוב: ספורט ספורט ספורט. תנו להם את ההרגשה שפעילות ספורטיבית תורמת להם מאוד, עשו איתם תחרויות ספורט שונות וראו איך הילד מוציא המון אנרגיה ונשאר יותר רגוע בבית. כך הם יפתחו משמעותית את היכולות המוטוריות שלהם והגוף שלהם יהיה בריא יותר בעתיד.

תקשורת ומיומנויות דיבור – דבר זה חשוב מאין כמוהו, שכן כל העולם סביבנו סובב סביב תקשורת בין אנשים. דברו עם הילד ולמדו אותו להקשיב. דברו בצורה ברור, איטית וסבלנית. הרבו להשתמש במושגי יסוד בשיחה שלכם, כמו: תביא לי בבקשה את הבקבוק מים, או להגיד תודה למוכר במכולת. דבר זה יחזק את מיומנויות הדיבור שלו ואת הכרת המושגים הנדרשים להמשך החיים שלו.

אצלנו באימפריית הצעצועים תוכלו למצא מגוון גדול של מוצרים שנועדו לפתח את הילדים שלכם הן ברמה המוטורית והן ברמה הקוגנטיבית.

תנו תשומת לב לילדים שלכם וראו כמה הקלה תהיה בגידול הילד וההבנה שלו את המציאות.

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים