כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

געגועים למשחקים של פעם - חנות צעצועים גם למבוגרים

צעצועים ומשחקים למבוגרים

לכל אחד מאיתנו יש את הגעגועים לנוסטלגיה, לצעצועים ששיחקנו בהם, לשכונה שבה המצאנו משחקים, ולפלסטיק הזול שעטף את כל הצעצעים הישנים לפני שהייתה מודעות לדברים האלה.

כולנו מתגעגעים לבובה שחיבקנו בלילה, למכונית צעצוע שבקושי נסעה או למשחק המשפחתי שעשינו אחרי כל ארוחת שישי. יש כאלה ביננו ששמרו על המשחקים במשך שנים, יש כאלה שמעדיפים את הזיכרון המתוק ויש כאלה שהעבירו את המשחקים לאחים או לחברים. מה שבטוח הוא שכולנו מתגעגעים לילדות שלנו.

להתגעגע לצעצועים שלנו, משמעותו לא רק לצעצוע עצמו, אלה בעיקר לתחושת החמימות שעוטפת אותנו ברגע שאנו אוחזים אותו או אפילו רק נותנים מבט חטוף לחנות צעצועים ונזכרים איך שיחקנו בצעצועים האלה. תחושת הביטחון שהצעצוע נתן נשאר בתת מודע שלנו לכל פעם שנראה משהו דומה זה יפעיל עלינו את אותם הרגשות. אהבה, סיפוק וביטחון הם רק חלק קטן מאוד מהתחושות שמרגישים ילדים בקרבת הצעצועים האהובים עליהם.

אם תעשו סקר דעת קהל בקרב מבוגרים תגלו כי הדיעה הרווחת היא שחנויות צעצועים גורמים להם להתרוממות רוח ולזיכרונות נעימים. לכן כשמבוגר ייכנס לחנות צעצועים הוא מיד יירצה לפצות את עצמו או את ילדיו במה שהיה חסר לו בילדות.

מה יש בחנויות צעצועים שכל כך מושכים ילדים ומבוגרים? מחקרים מעידים כי רמת הגירויים שאדם חווה בעת כניסה לחנות צעצועים היא עצומה. כמות הצבעים והחומרים מיד גורמים לנו לרצות לגעת, למשש ולהיות חלק מהצעצוע או המשחק. בנוסף, יש סוג של הגשמת חלום בכניסה לחנויות אלו וזאת מפני שכולנו חולמים שיהיו לנו את כל המשחקים שנרצה אצלנו בבית חנות משחקים הוא המקום בו הכל יכול לקרות וכל חלום יכול להתגשם, במיוחד בעידן שאנו חיים בו כשהכל זמין לכל כיס והשפע הוא חלק מהתרבות שלנו.

פתאום נוכל לראות כי ילדות הופכות לנסיכות, בנים לגלדיאטורים, ומבוגרים לילדים. החוויה של כל הדמויות שהילכו עלינו קסם נמצאות במקום אחד. פתאום נראה את דיסני במוצרי תל מימד, גיבורי על שאפשר לגעת ולמשש ומגוון תחפושות שיהפכו כל ילד לכל גיבור שירצה. זה המקום שבו לרגע קטן כל החלומות הופכים למציאות.

כשההורים היו ילדים, ניתן לשים לב כי לא כל הצעצועים שרדו את הזמן, אך אילו ששרדו הם נצחיים ויעברו מדור לדור. משחקים כמו טליסמן, טאקי, רמיקוב ועוד הם משחקים שצלחו את הזמן. ארגז כלים לילדים הוא משהו שתמיד היה והתאים לכל גיל, פאזלים בכל גודל תמיד היו בילוי משפחתי שמועדף על כולם בכל גיל. בנוסף, ניתן היה למצוא עולם עצום של משחקים לתינוקות ופעוטות, ערכות מולטימדיה ומשחקי מדע לילדים.

חנות משחקים וצעצועים מעניקה מנוחה אולטימטיבית לחיים הבוגרים שלנו. ברגע שניכנז לחנות כזו מיד כל הצרות והדאגות נשארים מחוץ לחנות ועולם הגירויים הצבעוני שוטף את מוחינו.

כיום אם תרצו לבחור משחק עבור ילדיכם, סביר להניח שגם תקנו משהו קטן לעצמיכם, בשביל הפינוק, בשביל האתגר המוחי וכמובן בשביל להרגיש צעיר לנצח.

באימפריית הצעצועים ניתן למצוא גם הרבה מעבר למשחקים שהם בתוך הבית. יש גם מגוון עצום של משחקים לחצר ולגינה, מתקנים מתנפחים ומתקני ספורט. מקטנים ועד גדולים, כולם אוהבים לשחק ואנו יכולים להגשים עבורכם את ההנאה הצרופה הזו.

אין תחושה נפלאה כמו לצאת לאוויר הפתוח ולשחק כדורגל, כדורסל, טרמפולינה או כל דבר אחר שיפעיל אותנו. כך אנו מרגישים חיוניים ובריאים. לכן אין דבר נפלא יותר מלשחק עם הילדים בחוץ, כך שגם אם אתם לא זוכרים את ההרגשה, כשמשחקים מיד חוזר הניצוץ הילדותי, זה שמחזיר לנו את האור לעיניים.

אימפריית הצעצועים – תנו לנו לדאוג לשקט של הילדים שלכם

כתובת: רחוב הבנים 10, הוד השרון

טלפון: 053-7207309

וואצאפ: 053-7207309

דוא"ל: toysempireil@gmail.com

אתר: www.toys-empire.co.il

צעצועון תל מונד

צעצועון הוד השרון

סטרטגו - משחק אסטרטגיה לילדים

משחק החיים - משחק לילדים

תחנת הרכבת שלי - דובר עברית

אוניברסיטה לילדים - כולל משטח משחק חיות

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים