כותרת
> C;
1/1
עגלת הקניות שלך
0 מוצרים בעגלה - 0.00 ₪
יש0 מוצריםבעגלת הקניות שלךבסך 0.00 ₪
עגלה ריקה
רשימת המשאלות שלך
0 מוצרים ברשימה
יש0 מוצריםברשימת המשאלות שלך
עגלה ריקה
הקטגוריות שלנו
שירות לקוחות
ב-Whatsapp
053-7207309
מחלקת המשחקים>
תחפושות לפורים>
לחצר ולגינה + בריכות>
מבצעים>
חזרה לבית הספר ולגנים>
כמו גדולים>
משחקי חשיבה והרכבה>
משחקי קופסא>
תינוקות ופעוטות>
על גלגלים>
חוברות עבודה וספרי קריאה>
חומרי יצירה ומכשירי כתיבה>
מוצרי פופ וגאדג>
מחלקת המוצרי פופ וגאדג שלנו
שוברים לגיוס משחקים >

בריכות לגינה - טיפים והמלצות

שחיה המיועדות לחצר או לגינה, הן פינוק שרובנו מאטוד משתוקקים לו. כל אחד מאיתנו היה רוצה שתהיה לו בריכה פרטים בשטח הפרטי שלו.

כמו רוב המוצרים שאותם אנו רוכשים ברשת, אנו נבחן את המוצר שאנו קונים לעומק ונרצה תמיד להגיע עיקר לשילוב מנצח של איכות המוצר והמחיר המוזל בשוק. אימפריית הצעצועים מספקת מגוון גדול של בריכות שחיה לבית ולחצר לכל טווחי הגילאים ובכל גודל אפשרי. בנוסף, אנו מחזיקים חלקי חילוף ואביזרים נלווים לכל בריכה, כך שתוכלו למקסם את ההנאה שלכם מהבריכה הפרטית.

אצלנו תמצאו בריכות שחיה פרטיות לבית במגוון עצום של גדלים שונים שיתאימו לכל בית וגינה. בנוסף, הבריכות באות בגדלים, צורות ומחירים שונים. הניסיון הרב שיש לנו במכירת בריכות שחיה מאפשר לנו לתת פתרון מלא לגינה שלכם הכולל משלוח, התקנה והתאמה לכל צרכי הלקוח... והמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק!

סוגי הבריכות הקיימות בשוק?

בריכה לחצר או לגינה היא דרך נפלאה להינות ולהתרענן בימי הקיץ החמים המתקרבים אלינו לטובה. בריכות קיימות במספר צורות (מלבניות, עגולות, כאלה עם מגלשות וכו) וגדלים שונים (תלוי בגילאי הרוחצים בבריכה). הבריכות מתחלקות לסוגים שונים כגון: בריכות פשוטות מפלסטיק המיועדות לבוגרים, בריכות מתנפחות שמיועדות לפעוטות ולילדים קטנים וברכות גדולות הדורשות הרכבה ושינוע מיוחדים והן מיועדות לכל טווח הגילאים, כל עוד יש השגחת בוגר בבריכה כמובן.

ישנן גם בריכות מאסיביות יותר אשר דורשות חפירה באדמה ויציקות בטון, בריכות אילו הן מעוצבות, מרשימות ומרכיביהן הן חיפויי עץ או אבן אשר מחייבות התקנה מקצועית והן קבועות במקומן ולא ניתן להחליפן.

כיצד תבחרו את הבריכה המושלמת לגינה שלכם?

גודל הבריכה – דבר ראשון שנבחר הוא גודל הבריכה וזאת על פי השטח בגינה שמוקצה לה. בנוסף, חשוב שהגישה אל הבריכה תהיה נוחה ושיהיה שביל שאינו מחליק המוביל לבריכה. יש להתאים את גודל הבריכה לפעילות שאנו מתכננים לעשות איתה, לדוגמא: האם הבריכה מיועדת לשכשוך וטבילת התרעננות של עד 3 אנשים, או שאנו משפחה שלמה שרוצים לטבול באופן יומיומי בבריכה. על פי מטרות אילו נקבע מה גודל וצורת הבריכה שאנו מעוניינים בה.

מבנה הבריכה - הבריכות זמינות במספר צורות שונות המותאמות בשונה לכל גינה או חצר. הצורות המקובלות הן: עגולות, מלבניות או כאלה שמשלבות מלבן עם פינות מעוגלות. בריכות עגולות הן קלות יותר להתקנה, אך פחות יעילות מבחינת ניצול המקום. בריכה אובלית מאפשרת ניצול מרבי של המקום הפנוי והן מתאימות לפעילות ספורטיבית כמו משחקי כדור ושחייה והתרעננות. בריכה מלבנית דומה לאובלית (מלבן עם פינות מעוגלות), אך היא פחות יעילה בניצול המקום בחצר או בגינה. ישנן צורות נוספות, אך אלו המרכזיות והנמכרות ביותר.

אביזרים נלווים וחלקי חילוף – כשאנו בוחרים בריכה, לפעמים ההוצאה היא לא קטנה, לכן אנו חייבים לבדוק האם לבריכה שבחרנו ישנה אחריות מלאה? האם יש אביזרים נלויים מפנקים לבריכה? או האם יש חלקי חילוף מתאימים במידה ומשהו נהרס? שאלות אילו הן חשובות ביותר ברכישת בריכה ולכן חשוב לבדוק את הדברים האלה לפני.

אצלנו באימפריית הצעצועים תוכלו לבחור איזה בריכה שמתאימה לכם. אנו מחזיקים במלאי מגוון גדול של בריכות מכל גודל וסוג ונשמח שתיפנו אלינו להתייעצות ולתכנון הגינה שלכם. אנו נשמח להתאים עבורך את הבריכה הנכונה על פי דרישותייך וצרכיך. אנו נשמח להתאים את הבריכה המושלמת עבורך ועבור משפחתיך וזאת בהינתן גודל הגינה וגודל הבריכה

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולייעץ לכל צורך: 03-7207309

מותגי הצעצועים לילדים שלנו
עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים